Životní styl, 9. 12. 2020

Silná imunita, která nás chrání před útoky nejrůznějších bakterií a virů snad nikdy nebyla tak důležitá jako letos, kdy se ve vzduchu kromě „běžných“ bacilů vznáší i koronavirus. Dopřejte své obranyschopnosti pořádné povzbuzení čerstvými ovocnými a zeleninovými šťávami. Zapojte se do našeho testování odšťavňovače G21 Chamberi a udělejte něco pro své zdraví!

Přidat na Seznam.cz

Už vám nic neunikne!
Přidejte si web na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdraví se objevuje ve všech přáních. Je k nezaplacení, koupit se nedá, ale existuje dárek který je praktický, krásný i zdraví prospěšný. Pomůže s posílením imunity, dodá tělu tolik potřebné vitamíny v té nejčistší přírodní formě a využijete jej každý den.

G21 Chamberi – jedinečný revoluční odšťavňovač s inverzní technologií odšťavňování. Extra kousek do kuchyně, jehož kvalitu potvrzuje prodloužená záruka 2 + 2 roky a který je, obzvlášť v dnešní době, mimořádně užitečný. Pitím přírodní šťávy z ovoce nebo zeleniny dodáte tělu velké množství vitamínů, živin a zdravých látek. V chutné čerstvé šťávě se ztratí i suroviny, kterým se většina z nás běžně vyhýbá, přitom jsou ale přímo nabité zdravím. Do syrové brokolice si asi kousne málokdo, ovšem koktejl z hrušky, brokolice a pomeranče si oblíbí jak zarytí odpůrci zdravé zeleniny, tak i děti nebo prarodiče. Těm je odšťavňovač G21 Chamberi obzvlášť prospěšný – pro vnoučata by se rozdali, na sebe moc nemyslí, takže je to na vás.

Testování

Ať už si pořídíte G21 Chamberi pro sebe nebo jej darujete někomu, na kom vám záleží, děláte pro zdraví a posílení imunity ten správný krok. A nejen to – Chamberi umí připravit i lahodnou ovocnou zmrzlinu nebo sorbet, takže potěší skutečně celou rodinu.

 Do testování se můžete přihlásit ZDE.

Štítky: testování