Životní styl, 5. 12. 2021

Foto: Shutterstock

Může být člověk živý pouze ze vzduchu? Podle jedné známé zpěvačky rozhodně. A která herečka vydrží týdny na rozmixované mrkvi?

Přidat na Seznam.cz

Už vám nic neunikne!
Přidejte si web na hlavní stránku Seznam.cz.

Moderní kult štíhlosti je zkrátka neúprosný. A to i přes to, že křivky „krev a mlíko“ jsou mnohem přitažlivější! Jenže ne všichni to vidí stejně – a co hůř, při shazování kil zacházejí i do nezdravých krajností. Bohužel se to týká také celebrit, které si zřejmě neuvědomují, že svým silným vlivem na sociálních sítích dávají lidem hodně špatný příklad. Kdo by měl o svých zeštíhlujících praktikách raději mlčet?

Kate Hudson drží hladovku

Kate Hudson

Asi každý výživový poradce by vám řekl, že vynechání snídaně je ten nejhorší stravovací zlozvyk, a to nejen při redukci váhy. První jídlo dne totiž nastartuje metabolismus, dodá tělu energii na celé dopoledne, zabrání pozdějšímu přejídání, a v neposlední řadě má příznivý vliv i na mozkové funkce. Jenže k americké herečce Kate Hudson (42) se tyto informace zřejmě nedonesly, neboť při rozhovorech do médií často prohlašuje, že nejen nesnídá, ale ani neobědvá a večeří jen sporadicky. Prý se necítí hladová. To dává dospívající generaci dobrý vzor, že?

Reese Witherspoon jede na vlně přesnídávek

Reese Witherspoon

Představitelka filmové Pravé blondýnky má postavičku „jako lusk“. Jak si ji udržuje? Reese Witherspoon (45) má zvláštní recept. Vyznává totiž dětskou stravu a dokáže mixovanou zeleninu jíst klidně i celé týdny. Je vám asi jasné, že nejde jen o dezert, ale i hlavní chod, že? Jakmile dojde na dietu, Reese kromě tekuté mrkve, hrášku, brambor, dýně a brokolice nekonzumuje vůbec nic. A co je zvláštní, k této metodě přesvědčila i svou kamarádku zpěvačku Lady Gaga (35).

Madonna hubne ze vzduchu

Madonna

Že se popová ikona Madonna cítí stále mladá bez ohledu na to, co má napsáno v rodném listě, na to si všichni už tak nějak zvykli. Sluší se však uvést, že na 63 let rozhodně nevypadá. Její zvláštní hvězdné manýry ale leckoho vyvádějí z míry. Madonna se většinu času stravuje zdravě, ale i ona je jenom člověk. Není to tak dávno, co při jedné nejmenované televizní show sdělila moderátorovi, že když potřebuje něco rychle shodit, dýchá vůni jídla, neboť dokáže být živá pouze ze vzduchu a slunečního světla.

Zdroje: Independent.co.uk; Delish.com; Wikipedia.org

Autor článku: Lenka Šmídová; Foto: Shutterstock